Strona główna

środa, 18 grudnia 2013

Były śnieżynki, teraz są choinki - pazurki w wydaniu świątecznym.

Obawiam się, że mój mani wigilijno-świąteczny odpadnie gdzieś między ciastem, a karpiem, więc nacieszę się nim teraz. Ostatnio robiłam śnieżynki, dziś czas na drzewka. Miałam sporo uciechy podczas mazania po pazurkach. Mogę powiedzieć, że ten wzór jest łatwiejszy od śnieżynek. Pierwszą choinkę wypatrzyłam u KOKietki. 
Perfekcjonistki mogą pokusić się o zrobienie szablony z taśmy samoprzylepnej, aby otrzymać idealne trójkąty. Moje są odręczne i krzywe, jak drzewa w lesie ;).


Poza tym czekam na paczuszkę z lakierami termicznymi. <3 Już nie mogę się doczekać, a tu paznokcie coś krótkie...

14 komentarzy:

 1. Ja musiałabym mieć wszystko równe, od linijki. Dlatego nie bawię się w takie wzorki, tylko w tym roku postawię na tradycyjną czerwień (np. essie bordeaux) i na piaskowy, srebrny lakier z Lovely. Nie jednocześnie oczywiście :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie bawi mazanie po paznokciach i jestem w stanie zaakceptować wzorki bez szablonu ;). Czerwień będzie królować w te święta :).

   Usuń
 2. Słodkie :)
  Ja nie mam cierpliwości do takiego mazania, a gdyby przyszło malować lewą ręką to byłby koszmarek o.0

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak mam czas, to mam cierpliwość. Dziwne, Ty też przecież lubić "dłubać" w plastycznych rzeczach.

   Usuń
  2. No lubię, ale niespecjalnie lewa ręką, która zachowuje się jakby ją podłączyć do wytrząsarki jeśli próbuje coś precyzyjnego zrobić

   Usuń
  3. Też tak mam :D. Przez to na laborkach nie raz się mną prowadzący interesują :D.

   Usuń
 3. Fajnie , zimowo i świątecznie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I kiczowato. Ale to w sumie też jest w święta wpisane ;).

   Usuń
 4. Właśnie o to chodzi, że choineczki nie muszą być perfekcyjnie równe. Nie są idealne, jak każde święta - jak to mówią, święta to nie święta, gdy ktoś nie beczy.. :)

  OdpowiedzUsuń

Miło mi, kiedy czytam Wasze komentarze i bardzo Wam za nie dziękuję! :)
Proszę, abyście nie zostawiały reklamowych linków. Znajdę Wasze blogi, dzięki linkom podanych w Waszych profilach. Niechciane komentarze będą usuwane. Komentarze "obserwacja za obserwację" będą usuwane